Anna Durzyńska

Anna Durzyńska

KTO? Anna Durzyńska

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO  nauczyciel stażysta

NAUCZANE PRZEDMIOTY edukacja wczesnoszkolna

ABSOLWENTKA Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku

DODATKOWE KURSY/UMIEJĘTNOŚCI Szkolenia: ,,Gry i zabawy dydaktyczne rozwijające myślenie matematyczne uczniów w edukacji wczesnoszkolnej”, ,,Jak postępować z dzieckiem z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera”; warsztaty szkoleniowe ,,Senso – magiczna plastyka, plastyczno – polisensoryczne zabawy dla dzieci”

ZAINTERESOWANIA literatura, podróże, pedagogika, psychologia, muzyka i film 

ZAWODOWE MOTTO  „Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę” (Benjamin Franklin)

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” (św. Jan Paweł II)

DLACZEGO UCZĘ W STANISLAUM  Stanislaum to niezwykłe miejsce. Rodzinna atmosfera i ciepło bijące od wiekowych murów, które dają poczucie bezpieczeństwa. To szkoła, w której mogę realizować swoje powołanie. Codziennie odkrywać kawałek świata przed najmłodszymi uczniami. To tu mogę dawać, ale i dostawać. Nie ma bowiem lepszych nauczycieli niż dzieci, które codziennie uczą mnie czegoś nowego.  Stanislaum to również miejsce, które pozwala mi dostrzec, że to, co robię, ma sens i efekty tego odzwierciedlają nie tylko postępy moich podopiecznych, ale przede wszystkim ich ciepłe i szczere uśmiechy. To również placówka, która pozwala na całościowe spojrzenie na ucznia – pod węglem psychicznym, fizycznym i duchowym. Szkoły Katolickie w Płocku to nie tyko budynki, to ludzie, którym przyświeca jeden cel – dobro uczniów. To koledzy i koleżanki, którzy zawsze służą pomocą i dają mi poczucie, że mogę na nich liczyć. Czuje się częścią zgranego i efektywnego zespołu.