Dlaczego my?

Dlaczego my?

Wiemy, że wybór szkoły jest niezwykle trudnym wyzwaniem. Jest wiele aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę i rozważyć. My z pewnością możemy stwierdzić, że zapewniamy edukację na najwyższym poziomie.

Wierzymy, że wspólnota i przyjaźń sprzyjają praktycznemu nabywaniu wiedzy.  Jesteśmy przekonani, że największy wpływ na rozwój edukacji ma nowoczesna szkoła, którą tworzą zaangażowani oraz innowacyjni nauczyciele, pedagodzy i dyrekcja szkoły.

Wyróżnia nas edukacja oparta na chrześcijańskich wartościach. Kształtujemy i rozwijamy pozytywne cechy pomocne w całym dalszym życiu Dziecka, takie jak: rozwaga i roztropność, stawianie sobie wysokich wymagań, konsekwentne dążenie do celu, kształtowanie sprawności fizycznej i hartu ducha. Nasza szkoła jest bezpieczną przystanią, sercem tętniącym w środku miasta.

Wspieramy Młodych Ludzi w ich drodze ku dojrzałości i tożsamości. Wszystko, co mówimy i robimy w naszej szkole, jest odbiciem naszych prawdziwych wartości. Cenimy nasze osiągnięcia i jednocześnie nieustannie się rozwijamy.