AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej placówki.

Spotkanie integracyjne dla klasy pierwszej SP

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Pierwszoklasistów i ich Rodziców na spotkanie integracyjne,  które odbędzie się 26 sierpnia br. (piątek) o godz. 16.30. Czytaj więcej „Spotkanie integracyjne dla klasy pierwszej SP”

Wycieczka Trzebnica-Wrocław-Łódź

W czasie 3-dniowej wycieczki uczniowie zwiedzili wiele miejsc i obiektów stanowiących dziedzictwo kulturowe Polski. Czytaj więcej „Wycieczka Trzebnica-Wrocław-Łódź”

Wycieczka do Warszawy

23 czerwca 2022 r. uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w wycieczce do Warszawy w ramach dofinansowania Przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”.  Czytaj więcej „Wycieczka do Warszawy”

Wycieczka do Łodzi

W maju 2022 r. uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku Czytaj więcej „Wycieczka do Łodzi”

zobacz wszystkie aktualności

Opinie rodziców

  • Nasze córki zadowolone są z uczęszczania do szkoły, od momentu kiedy zapisaliśmy je do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku. Już po miesiącu widzieliśmy na ich twarzach uśmiech i chęć nauki. Szkoła jest przyjazna dla ucznia, czują się w niej śmiało i bezpiecznie. Relacje z nauczycielami mają bardzo bezpośrednie i wyczuwają zrozumienie oraz wszelką pomoc w trudnych sprawach. Cieszymy się również, że nasze córki pogłębiają wiarę i miłość w duchu chrześcijańskim. Dlatego, polecamy Wszystkim tę szkołę. Bożena i Zbigniew Pardeccy

PATRONI

Istotną rolę w wychowaniu młodego człowieka – ucznia pełni patron szkoły. Nasza szkoła jest dumna ze swoich patronów: bł. arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego oraz bł. biskupa Leona Wetmańskiego. To zasłużeni dla miasta płocczanie, błogosławieni męczennicy, oddani pracy kapłańskiej i społecznej.

patroni szkoły podstawowej