AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej placówki.

Wycieczka do Torunia

1 grudnia 2021 roku, uczniowie klas: I a, I b, II a i III a Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku Czytaj więcej „Wycieczka do Torunia”

Nagrody w konkursie EkoSzkoła

Z radością informujemy, że uczennice klasy trzeciej zostały laureatkami konkursu „EkoSzkoła-edycja IV” Czytaj więcej „Nagrody w konkursie EkoSzkoła”

Wycieczka do Warszawy

W dniu 5 listopada 2021 roku uczniowie klas: IV, V, VII i VIII Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Czytaj więcej „Wycieczka do Warszawy”

Szkoła Pamięta

Podobnie jak w ubiegłych latach nasze szkoły wzięły udział w upamiętnieniu ważnych rocznic, Czytaj więcej „Szkoła Pamięta”

zobacz wszystkie aktualności

Opinie rodziców

  • Nasze córki zadowolone są z uczęszczania do szkoły, od momentu kiedy zapisaliśmy je do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku. Już po miesiącu widzieliśmy na ich twarzach uśmiech i chęć nauki. Szkoła jest przyjazna dla ucznia, czują się w niej śmiało i bezpiecznie. Relacje z nauczycielami mają bardzo bezpośrednie i wyczuwają zrozumienie oraz wszelką pomoc w trudnych sprawach. Cieszymy się również, że nasze córki pogłębiają wiarę i miłość w duchu chrześcijańskim. Dlatego, polecamy Wszystkim tę szkołę. Bożena i Zbigniew Pardeccy

PATRONI

Istotną rolę w wychowaniu młodego człowieka – ucznia pełni patron szkoły. Nasza szkoła jest dumna ze swoich patronów: bł. arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego oraz bł. biskupa Leona Wetmańskiego. To zasłużeni dla miasta płocczanie, błogosławieni męczennicy, oddani pracy kapłańskiej i społecznej.

patroni szkoły podstawowej