AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej placówki.

wyniki rekrutacji

Szanowni Państwo, informujemy, że 20 maja br. (piątek) w budynku szkoły na tablicy ogłoszeń zostanie wywieszona lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej szkoły podstawowej. Czytaj więcej „wyniki rekrutacji”

Gratulacje dla Ani!

Miło nam poinformować, że uczennica klasy trzeciej – Ania Kołodziejska  Czytaj więcej „Gratulacje dla Ani!”

Nagrody w konkursie

Serdecznie gratulujemy uczniom klasy czwartej sukcesów w konkursie „Przyroda-Twój Przyjaciel”, który był zorganizowany przez Zarząd Ligi Ochrony Przyrody w Płocku,  Czytaj więcej „Nagrody w konkursie”

Sukces w konkursie „MóJ LAS”

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom zajęcia wysokich miejsc w etapie regionalnym jubileuszowej XXXV edycji ogólnopolskiego konkursu „MÓJ LAS”. Konkurs jest organizowany przez Ligę Ochrony Przyrody. Czytaj więcej „Sukces w konkursie „MóJ LAS””

zobacz wszystkie aktualności

Opinie rodziców

  • Nasze córki zadowolone są z uczęszczania do szkoły, od momentu kiedy zapisaliśmy je do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku. Już po miesiącu widzieliśmy na ich twarzach uśmiech i chęć nauki. Szkoła jest przyjazna dla ucznia, czują się w niej śmiało i bezpiecznie. Relacje z nauczycielami mają bardzo bezpośrednie i wyczuwają zrozumienie oraz wszelką pomoc w trudnych sprawach. Cieszymy się również, że nasze córki pogłębiają wiarę i miłość w duchu chrześcijańskim. Dlatego, polecamy Wszystkim tę szkołę. Bożena i Zbigniew Pardeccy

PATRONI

Istotną rolę w wychowaniu młodego człowieka – ucznia pełni patron szkoły. Nasza szkoła jest dumna ze swoich patronów: bł. arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego oraz bł. biskupa Leona Wetmańskiego. To zasłużeni dla miasta płocczanie, błogosławieni męczennicy, oddani pracy kapłańskiej i społecznej.

patroni szkoły podstawowej