Mikołajkowa bursa

Mikołajkowa bursa


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/server648396/ftp/migracja/ftp.stanislaum.pl/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

6 grudnia każdego roku obchodzone są Mikołajki. Jest to święto ku czci świętego Mikołaja – biskupa Miry. Nasze wychowanki odwiedził pomocnik Świętego Mikołaja. Obdarował dziewczęta drobnymi prezentami – były w tym roku bardzo grzeczne.  Spotkanie z Świętym Mikołajem wywołało dużo radości i  uśmiechu na twarzach dziewcząt.
Nikt się nie spodziewał, że podczas odbywającego się studium, rozlegający się dźwięk dzwonka będzie zwiastował przyjście Świętego.  Dziewczęta z wyraźnie namalowanym zdumieniem na ich twarzach wyszły z pokoi na korytarz. Ich oczom ukazał się Święty, a pod choinką moc prezentów.
Każda z wychowanek odbyła krótką rozmowę z Mikołajem i została obdarowana drobnym prezentem.
Zwieńczeniem tego miłego dnia było wyjście integracyjne na kolację do zaprzyjaźnionej pizzerii. Dziewczęta mogły skosztować pysznej włoskiej pizzy, zaprezentować talent muzyczny podczas śpiewania kolęd oraz pokazać, jak świetnie radzą sobie z używaniem języka włoskiego podczas rozmowy z właścicielem restauracji.
Wychowanki wraz z wychowawcami miło spędziły czas i stały się bogatsze o wiedzę i doświadczenia.
Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z tego magicznego dnia.