Wieczór chwały i śpiewanie

Wieczór chwały i śpiewanie


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/server648396/ftp/migracja/ftp.stanislaum.pl/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Jan Paweł II mówił: „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.” To główne motto które przyświecało Wieczorowi Chwały, który odbył się 24 maja w płockim amfiteatrze. Mogliśmy posłuchać pięknych religijnych pieśni z radosnym brzmieniem oraz obejrzeć interpelację Przypowieści o Synu Marnotrawnym w wykonaniu grupy teatralnej Bosko Drama.
Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że jedna z wychowanek bursy brała udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu.
Ewelina zachwyciła nas wszystkich swoim anielskim głosem śpiewając w chórze Bosko Band.
Jako mieszkańcy bursy znaliśmy wiele talentów Eweliny, takich jak śpiew czy gra na gitarze, ale ten występ był jego zwieńczeniem. Tego wyjątkowego wieczoru niezwykłe brzmienia przeniosły nas w zupełnie inne miejsce. To był zdecydowanie dobrze spędzony czas, który na długo zapadnie nam w pamięci. Naszej zdolnej wychowance życzymy wiele sukcesów i rozwijania swoich pasji.