Z intencją w sercu i tulipanem w ręku

Z intencją w sercu i tulipanem w ręku


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/server648396/ftp/migracja/ftp.stanislaum.pl/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna.

Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
Modlitwa przeobraża świat. Wszystko przez nią się odnawia. Pomaga nam wierzyć, ufać i miłować nawet wówczas, gdy nasza ludzka słabość nam w tym przeszkadza.
Św. Jan Paweł II

2 kwietnia w 14- stą rocznicę śmierci św. Jana Pawła II młodzież z Bursy i Internatu z intencją w sercu i tulipanem w ręku wyruszyła pod pomnik Wielkiego Rodaka. Pod pomnikiem naszego papieża wychowankowie stanęli w milczeniu i zadumie. Wspólnie z  Ojcem Duchownym, diakonem Bogdanem i wychowawcami pomodlili się i poprosili św. Papieża o szczególną opiekę. Podczas śpiewu Barki młodzież złożyła pod pomnikiem tulipany i przyniesione przez siebie intencje. Na koniec została odprawiona Msza św. w kaplicy Szkół Katolickich dla kochających św. Jana Pawła II.