LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Zdobądź wiedzę niezbędną na studia, jakie tylko sobie wymarzysz!

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzieci zdobywają wiedzę, ale i PASJĘ do jej wykorzystania.

DOBRY START

Twoje marzenia są w zasięgu ręki!

NOWOCZESNY KAMPUS

Doskonałe warunki dla rozwoju i kreatywnego myślenia!

Arrow
Arrow
Slider
SZKOŁA PODSTAWOWA
z oddziałami gimnazjalnymi
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
im. św. Stanisława Kostki
BURSA I INTERNAT
 

STREFA UCZNIA

Wszystkie informacje dotyczące nowego roku szkolnego 2017 / 2018 znajdziecie w STREFIE UCZNIA


Wycieczka do teatru

Dnia 06.11., na czwartej godzinie lekcyjnej, klasy 7. szkoły podstawowej, a także 2. oraz 3. gimnazjum wybrały się do Państwowej Szkoły Muzycznej imienia Karola Szymanowskiego w Płocku w celu obejrzenia spektaklu „Mały Książę”. Widowisko przygotował teatr Neon z Wrocławia.
Po długiej przerwie klasy idące na spektakl zebrały się, a następnie wyruszyły w drogę do Szkoły Muzycznej. Droga została pokonana pieszo, ponieważ budynek znajduje się  niedaleko naszych szkół. Spacer minął nam w miłej atmosferze rozmów i śmiechu.
Po dotarciu na miejsce panie sprawdziły, czy nikt po drodze nie zaginął, a następnie weszliśmy do pomieszczenia, gdzie zdjęliśmy kurtki, czapki itp., a następnie wkroczyliśmy żwawym krokiem na salę, gdzie miało się odbyć przedstawienie. Znajdowało już się tam wiele uczniów innych szkół. Miejsca nie były wyznaczone i  siadaliśmy, gdzie chcieliśmy.
„Mały Książę” został wystawiony przez utalentowanych aktorów, którzy perfekcyjnie odegrali swoje role. Wzruszyli nas do łez, ale również rozbawili.
Po zakończonym spektaklu wszyscy ruszyliśmy w drogę powrotną, która minęła nam na podekscytowanych rozmowach na temat aktorów i ich występu. Do szkoły wróciliśmy na koniec 6. godziny lekcyjnej.
Moim zdaniem wycieczka była bardzo udana i przypadła do gustu każdemu. Sztuka była ciekawa i nie było osoby, która by się nudziła.
Martyna Sokołowska, kl.IIa

PATRONI SZKÓŁ KATOLICKICH