LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Zdobądź wiedzę niezbędną na studia, jakie tylko sobie wymarzysz!

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzieci zdobywają wiedzę, ale i PASJĘ do jej wykorzystania.

DOBRY START

Twoje marzenia są w zasięgu ręki!

NOWOCZESNY KAMPUS

Doskonałe warunki dla rozwoju i kreatywnego myślenia!

Arrow
Arrow
Slider
SZKOŁA PODSTAWOWA
z oddziałami gimnazjalnymi
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
im. św. Stanisława Kostki
BURSA I INTERNAT
 

STREFA UCZNIA

Wszystkie informacje dotyczące nowego roku szkolnego 2017 / 2018 znajdziecie w STREFIE UCZNIA


Dostojni Żakowie naszego Liceum i ich Studniówka

W 89 dni przed Maturą – 3 lutego 2018r. uczniowie klasy maturalnej przeżywali swój bal studniówkowy, na który zaprosili Radę Pedagogiczną, osoby towarzyszące i kolegów z klasy 2 KLO.

O godzinie 18.00 odbyła się uroczysta msza święta, na której obecni byli rodzice uczniów i wszyscy zaproszeni goście. W wygłoszonym kazaniu Ksiądz Dyrektor zacytował utwór grupy Raz Dwa Trzy pt: „Idź swoją drogą”. Atmosferę tej refleksji podtrzymała piękna oprawa muzyczna przygotowana przez uczniów.

Na Sali Balowej, misternie udekorowanej przez maturzystów, do zebranych przemówiła najpierw wychowawczyni – Izabela Rachowicz. Następnie ks. Dyrektor wygłosił znamienite ,,Poloneza czas zacząć”. Rozbrzmiały pierwsze dźwięki staropolskiego poloneza, którego uczniowie odtańczyli dostojnym krokiem, zgodnie z choreografią i zamysłem pana Leszka Kowalskiego.
Gospodarze tego wieczoru wręczyli wszystkim nauczycielom bardzo praktyczny prezent – pudełko pełne czerwonych długopisów, dziękując im za trud włożony w ich wychowanie przez te 3 lata.
Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa do białego rana. Nikt nie myślał o troskach i tykającym zegarze, który nieubłagani e odmierza czas, szczególnie tym, którzy za 89 dni usiądą nad arkuszami egzaminacyjnymi.
MAMY NADZIEJĘ, ŻE SKORO ZABAWA BYŁA UDANA, TO MATURA  BĘDZIE ZDANA!

Prezentujemy kilka tymczasowych zdjęć, profesjonalne foto…niebawem!

PATRONI SZKÓŁ KATOLICKICH