AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej placówki.

Nowy rok szkolny – informacje

Chociaż są jeszcze wakacje chcielibyśmy przekazać kilka informacji: Czytaj więcej „Nowy rok szkolny – informacje”

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018

Miło nam poinformować, że tegoroczne średnie wyniki procentowe egzaminu gimnazjalnego kształtowały się następująco:

Historia – średnia dla szkoły 68, dla M. Płock 61

Język polski – średnia dla szkoły 74, dla M. Płock – 68

Matematyka – średnia dla szkoły 65, dla M. Płock 53

Przyroda – średnia dla szkoły 66, dla M. Płock – 57

Język niemiecki – 100, dla M. Płock – 57

Język angielski – 71, dla M. Płock – 71

Najlepiej szkoła wypadła w egzaminach z historii, matematyki i przyrody oraz z języka niemieckiego; te przedmioty znalazły się w 8 staninie a język niemiecki w 9 staninie średnich wyników szkół (w 9-cio stopniowej skali).

Nasze Uczennice wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym

Z radością informujemy, ze Ewa Pachołek i Kinga Tomaszewska uzyskały wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym  „Nieznani bohaterowie, nieznane wydarzenia – Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej” w kategorii: „projekt edukacyjny – film”. Serdecznie gratulujemy naszym absolwentkom!!!

Zakładamy Stowarzyszenie Absolwentów!

 W dniu  7  lipca 2018 r.  o godz. 16:00 w Płocku przy ul. Nowowiejskiego 2a  Czytaj więcej „Zakładamy Stowarzyszenie Absolwentów!”

zobacz wszystkie aktualności

Opinie rodziców

  • Nasze córki zadowolone są z uczęszczania do szkoły, od momentu kiedy zapisaliśmy je do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku. Już po miesiącu widzieliśmy na ich twarzach uśmiech i chęć nauki. Szkoła jest przyjazna dla ucznia, czują się w niej śmiało i bezpiecznie. Relacje z nauczycielami mają bardzo bezpośrednie i wyczuwają zrozumienie oraz wszelką pomoc w trudnych sprawach. Cieszymy się również, że nasze córki pogłębiają wiarę i miłość w duchu chrześcijańskim. Dlatego, polecamy Wszystkim tę szkołę. Bożena i Zbigniew Pardeccy

PATRONI

Istotną rolę w wychowaniu młodego człowieka – ucznia pełni patron szkoły. Nasza szkoła jest dumna ze swoich patronów: bł. arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego oraz bł. biskupa Leona Wetmańskiego. To zasłużeni dla miasta płocczanie, błogosławieni męczennicy, oddani pracy kapłańskiej i społecznej.

patroni szkoły podstawowej