AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej placówki.

Twórcze Czwartki powracają!

Drodzy Rodzice, ruszamy z II edycją TWÓRCZYCH CZWARTKÓW dla kreatywnych i chętnych wiedzy – MAŁYCH ODKRYWCÓW. Czytaj więcej „Twórcze Czwartki powracają!”

Kursy dla uczniów klas VIII i III gimnazjum

W sobotę 5 I 2019r. ruszają kursy dla uczniów klas VIII i III gimnazjum Czytaj więcej „Kursy dla uczniów klas VIII i III gimnazjum”

Regulamin konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III SP

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Pokażcie swoje artystyczne talenty! Poniżej znajdziecie regulamin konkursu. Czytaj więcej „Regulamin konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III SP”

Ferie 2019! Zapaszamy na półkolonie zimowe

Ferie coraz bliżej. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat  Czytaj więcej „Ferie 2019! Zapaszamy na półkolonie zimowe”

zobacz wszystkie aktualności

Opinie rodziców

  • Nasze córki zadowolone są z uczęszczania do szkoły, od momentu kiedy zapisaliśmy je do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku. Już po miesiącu widzieliśmy na ich twarzach uśmiech i chęć nauki. Szkoła jest przyjazna dla ucznia, czują się w niej śmiało i bezpiecznie. Relacje z nauczycielami mają bardzo bezpośrednie i wyczuwają zrozumienie oraz wszelką pomoc w trudnych sprawach. Cieszymy się również, że nasze córki pogłębiają wiarę i miłość w duchu chrześcijańskim. Dlatego, polecamy Wszystkim tę szkołę. Bożena i Zbigniew Pardeccy

PATRONI

Istotną rolę w wychowaniu młodego człowieka – ucznia pełni patron szkoły. Nasza szkoła jest dumna ze swoich patronów: bł. arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego oraz bł. biskupa Leona Wetmańskiego. To zasłużeni dla miasta płocczanie, błogosławieni męczennicy, oddani pracy kapłańskiej i społecznej.

patroni szkoły podstawowej