AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej placówki.

Kursy dla uczniów klas VIII i III gimnazjum

W sobotę 23 II 2019 r. odbędzie się kolejne spotkanie dla uczniów klas VIII SP i III gimnazjum Czytaj więcej „Kursy dla uczniów klas VIII i III gimnazjum”

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Włoskiego

11. 03. 2019 r. odbędzie się II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Włoskiego i Kultury Włoskiej „Fratelli d’Italia” Czytaj więcej „II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Włoskiego”

Twórcze czwartki na sportowo i po włosku

14 lutego nasi mili Czwartkowicze poznali podstawowe zwroty w języku włoskim Czytaj więcej „Twórcze czwartki na sportowo i po włosku”

Dzień Wielorybów

Na świetlicy obchodziliśmy 15 lutego Światowy Dzień Wielorybów. Każde dziecko zapoznało się z rodzajami wielorybów, Czytaj więcej „Dzień Wielorybów”

zobacz wszystkie aktualności

Opinie rodziców

  • Nasze córki zadowolone są z uczęszczania do szkoły, od momentu kiedy zapisaliśmy je do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku. Już po miesiącu widzieliśmy na ich twarzach uśmiech i chęć nauki. Szkoła jest przyjazna dla ucznia, czują się w niej śmiało i bezpiecznie. Relacje z nauczycielami mają bardzo bezpośrednie i wyczuwają zrozumienie oraz wszelką pomoc w trudnych sprawach. Cieszymy się również, że nasze córki pogłębiają wiarę i miłość w duchu chrześcijańskim. Dlatego, polecamy Wszystkim tę szkołę. Bożena i Zbigniew Pardeccy

PATRONI

Istotną rolę w wychowaniu młodego człowieka – ucznia pełni patron szkoły. Nasza szkoła jest dumna ze swoich patronów: bł. arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego oraz bł. biskupa Leona Wetmańskiego. To zasłużeni dla miasta płocczanie, błogosławieni męczennicy, oddani pracy kapłańskiej i społecznej.

patroni szkoły podstawowej