AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej placówki.

Dołącz do nas! Rekrutacja do wszystkich klas

Prowadzimy nabór do wszystkich klas Katolickiej Szkoły Podstawowej. Czekamy na Was! 🙂  Czytaj więcej „Dołącz do nas! Rekrutacja do wszystkich klas”

Zawieszenie zajęć 12.03-10.04.2020

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju w dniach 12.03-10.04.2020 r. zawieszone są w naszej szkole zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

Czytaj więcej „Zawieszenie zajęć 12.03-10.04.2020”

Co kryją słowa?

Uczniowie klasy VII  na kilku ostatnich lekcjach języka polskiego pracowali nad projektem Czytaj więcej „Co kryją słowa?”

Dzień skupienia dla nauczycieli

Dyrekcja wraz z nauczycielami uczestniczyła w minioną sobotę w dniu skupienia w Sierpcu. Czytaj więcej „Dzień skupienia dla nauczycieli”

zobacz wszystkie aktualności

Opinie rodziców

  • Nasze córki zadowolone są z uczęszczania do szkoły, od momentu kiedy zapisaliśmy je do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku. Już po miesiącu widzieliśmy na ich twarzach uśmiech i chęć nauki. Szkoła jest przyjazna dla ucznia, czują się w niej śmiało i bezpiecznie. Relacje z nauczycielami mają bardzo bezpośrednie i wyczuwają zrozumienie oraz wszelką pomoc w trudnych sprawach. Cieszymy się również, że nasze córki pogłębiają wiarę i miłość w duchu chrześcijańskim. Dlatego, polecamy Wszystkim tę szkołę. Bożena i Zbigniew Pardeccy

PATRONI

Istotną rolę w wychowaniu młodego człowieka – ucznia pełni patron szkoły. Nasza szkoła jest dumna ze swoich patronów: bł. arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego oraz bł. biskupa Leona Wetmańskiego. To zasłużeni dla miasta płocczanie, błogosławieni męczennicy, oddani pracy kapłańskiej i społecznej.

patroni szkoły podstawowej