AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej placówki.

,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Niespodzianka dla naszych wspaniałych Dzieciaków – tych małych i dużych! 😍  Czytaj więcej „,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.”

Zapraszamy do nas!

Prowadzimy nabór do wszystkich klas Katolickiej Szkoły Podstawowej.  Czytaj więcej „Zapraszamy do nas!”

Teens talk, czyli rozmówki nastolatków

Jakie jest twoje ulubione zajęcie w wolnym czasie? Co lubisz/nie lubisz robić?  Czytaj więcej „Teens talk, czyli rozmówki nastolatków”

English everywhere, czyli angielski wszędzie :)

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania filmiku, w którym uczniowie klasy 3 KSP opowiadają o swojej ulubionej porze roku 😉 Czytaj więcej „English everywhere, czyli angielski wszędzie :)”

zobacz wszystkie aktualności

Opinie rodziców

  • Nasze córki zadowolone są z uczęszczania do szkoły, od momentu kiedy zapisaliśmy je do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku. Już po miesiącu widzieliśmy na ich twarzach uśmiech i chęć nauki. Szkoła jest przyjazna dla ucznia, czują się w niej śmiało i bezpiecznie. Relacje z nauczycielami mają bardzo bezpośrednie i wyczuwają zrozumienie oraz wszelką pomoc w trudnych sprawach. Cieszymy się również, że nasze córki pogłębiają wiarę i miłość w duchu chrześcijańskim. Dlatego, polecamy Wszystkim tę szkołę. Bożena i Zbigniew Pardeccy

PATRONI

Istotną rolę w wychowaniu młodego człowieka – ucznia pełni patron szkoły. Nasza szkoła jest dumna ze swoich patronów: bł. arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego oraz bł. biskupa Leona Wetmańskiego. To zasłużeni dla miasta płocczanie, błogosławieni męczennicy, oddani pracy kapłańskiej i społecznej.

patroni szkoły podstawowej