AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej placówki.

Pokaz ukrytych talentów w Dzień Nauczyciela

12 października w piątek świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej, Czytaj więcej „Pokaz ukrytych talentów w Dzień Nauczyciela”

Zapraszamy na wystawę historyczną

Serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy szkolne do Szkół Katolickich w Płocku na wystawę historyczną Czytaj więcej „Zapraszamy na wystawę historyczną”

Lekcja w kinie

Nasi uczniowie edukują się dzisiaj pilnie w kinie. Zgłębiają tajniki adaptacji i ekranizacji filmowych, Czytaj więcej „Lekcja w kinie”

Chłopaki na medal

Już dzisiaj klasa IIIb gimnazjum świętowała Dzień Chłopaka. Czytaj więcej „Chłopaki na medal”

zobacz wszystkie aktualności

Opinie rodziców

  • Nasze córki zadowolone są z uczęszczania do szkoły, od momentu kiedy zapisaliśmy je do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku. Już po miesiącu widzieliśmy na ich twarzach uśmiech i chęć nauki. Szkoła jest przyjazna dla ucznia, czują się w niej śmiało i bezpiecznie. Relacje z nauczycielami mają bardzo bezpośrednie i wyczuwają zrozumienie oraz wszelką pomoc w trudnych sprawach. Cieszymy się również, że nasze córki pogłębiają wiarę i miłość w duchu chrześcijańskim. Dlatego, polecamy Wszystkim tę szkołę. Bożena i Zbigniew Pardeccy

PATRONI

Istotną rolę w wychowaniu młodego człowieka – ucznia pełni patron szkoły. Nasza szkoła jest dumna ze swoich patronów: bł. arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego oraz bł. biskupa Leona Wetmańskiego. To zasłużeni dla miasta płocczanie, błogosławieni męczennicy, oddani pracy kapłańskiej i społecznej.

patroni szkoły podstawowej