AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej placówki.

Rozwój poprzez zabawę. Klocki magnetyczne u najmłodszych

Nasi uczniowie skorzystali z możliwości, które dają klocki magnetyczne JollyHeap.  Czytaj więcej „Rozwój poprzez zabawę. Klocki magnetyczne u najmłodszych”

Konkurs Junior

Serdecznie gratulujemy uczennicom: Weronice Błaszczak i Amelii Skalskiej z kl. 3a (nauczyciel -p. Agata Piekarska) oraz Adzie Omińskiej Czytaj więcej „Konkurs Junior”

Customs and celebrations around the world

Uczniowie klasy 1 i 2 Katolickiej Szkoły Podstawowej biorą udział w międzynarodowym projekcie Czytaj więcej „Customs and celebrations around the world”

Warsztaty podczas ferii

W pierwszym tygodniu ferii  zapraszamy młodzież z klas 7.i 8. oraz 3. klas gimnazjum na warsztaty Czytaj więcej „Warsztaty podczas ferii”

zobacz wszystkie aktualności

Opinie rodziców

  • Nasze córki zadowolone są z uczęszczania do szkoły, od momentu kiedy zapisaliśmy je do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Płocku. Już po miesiącu widzieliśmy na ich twarzach uśmiech i chęć nauki. Szkoła jest przyjazna dla ucznia, czują się w niej śmiało i bezpiecznie. Relacje z nauczycielami mają bardzo bezpośrednie i wyczuwają zrozumienie oraz wszelką pomoc w trudnych sprawach. Cieszymy się również, że nasze córki pogłębiają wiarę i miłość w duchu chrześcijańskim. Dlatego, polecamy Wszystkim tę szkołę. Bożena i Zbigniew Pardeccy

PATRONI

Istotną rolę w wychowaniu młodego człowieka – ucznia pełni patron szkoły. Nasza szkoła jest dumna ze swoich patronów: bł. arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego oraz bł. biskupa Leona Wetmańskiego. To zasłużeni dla miasta płocczanie, błogosławieni męczennicy, oddani pracy kapłańskiej i społecznej.

patroni szkoły podstawowej